X

Governors’ Meeting 2023 – nagroda dla naszego klubu za najlepszy europejski projekt klubowy w kategorii

Z dumą dzielimy się wiadomością, że nasz klub otrzymał nagrodę Best Practice Award za najlepszy europejski projekt klubowy w kategorii „Przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet” . Uhonorowany projekt to Przemocometr- razem zmierzmy się z przemocą.

Otrzymałyśmy gratulacje od naszej Prezydentki UKP Katarzyny Piszczako-Pałasz:

„Dla Pierwszego Klubu we Wrocławiu, a w szczególności dla inicjatorek projektu Ireny Konstatynowicz Głowaty – Prezydentki 2023-2024 oraz Ewy Aplas – Prezydentki 2020-2022. Przemocometr to świetny, użyteczny projekt, pierwszy w mojej ocenie o tak międzynarodowym zasięgu. Już teraz spływa wiele próśb z całej Federacji o możliwość implementacji Przemocometru w różnych krajach!
To olbrzymi sukces! Ireno, Ewo, Kochane Soro z Pierwszego Klubu we Wrocławiu – GRATULACJE!”

Przy tak wzruszającej okazji chcemy bardzo podziękować wszystkim, którzy z nami pracują przy wdrożeniu projektu. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczne za podejmowane działania i wysiłek włożony w budowanie świadomości i szerzeniu edukacji na temat narzędzia Przemocometr . Bardzo dziękujemy również za wszystkie otrzymane gratulacje. Załączamy opis zwycięskich projektów we wszystkich kategoriach.

Więcej informacji na temat naszego projektu – przemocometr.org