X

Gramy dla Helenki – charytatywny turniej tenisowy

Soroptimist International I Klub we Wrocławiu zaprasza do wzięcia udziału w IX charytatywnym turnieju tenisowym. Spotkajmy się 12 września od godziny 10.00 na kortach REDECO przy ul. Hallera i zagrajmy wspólnie dla Helenki.

Helenka ma trzy lata i jest podopieczną Oddziału Dziecięcego w Klinicznym Szpitalu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej, gdzie spędziła cały rok. Urodziła się z rzadką wadą genetyczną, która objawia się tym, że jej organizm nie produkuje jednego rodzaju białka potrzebnego przy budowie płuc. Ma w związku z tym trudności z oddychaniem i wymaga specjalistycznego sprzętu ułatwiającego oddychanie. Obecnie oczekuje na transplantację płuc od dawcy. Niedawno ojciec dziewczynki doznał udaru, co dodatkowo utrudniło sytuacje rodziny.

Gwarantujemy min. 3 godziny grania, pyszne jedzenie i wspaniałe nagrody.

Cegiełki w wysokości 250 zł (gotówka) od osoby w całości przeznaczone zostaną na wsparcie małej Helenki. Prosimy o zgłoszenia parami lub indywidualnie na adres email: gosiapilch13@gmail.com

Wszyscy chętni, którzy w inny sposób zechcą okazać pomoc Helence, będą mieli możliwość nabyć za cegiełki smaczne domowe bio-przetwory: dżemy, nalewki, marynaty i inne wyśmienite produkty. Cała kwota uzyskana z eko-kramiku zostanie przekazana na pomoc Helence.

Bardzo serdecznie zapraszamy. Zagrajcie z nami!