X

Nasi beneficjenci tworzą nową, społeczną przestrzeń.

Nasi beneficjenci tworzą nową, społeczną przestrzeń. Jesteśmy z nich bardzo dumne. Poniżej kilka słów od nich samych. 


Cześć wolontariusze! Witajcie organizacje!

Nazywamy się Dominika, Karolina, Marysia, Antek i Michał. Jesteśmy uczniami wrocławskich liceów i wieloletnimi wolontariuszami. Z tego powodu stworzyliśmy aplikację, będąca mobilną wyszukiwarką wolontariatów. Ma ona na celu łączyć wolontariuszy z organizacjami działającymi społecznie. Odpowiada na potrzeby organizacji tworzących wolontariaty, zapewniając narzędzia do ich koordynowania. Intuicyjna aplikacja ma za zadanie uprzyjemnić niesienie pomocy.

Celem naszego projektu jest promowanie idei wolontariatu na jak największą skalę. W naszej aplikacji będziecie mogli stworzyć własny profil z najważniejszymi informacjami o sobie. Znajdą się tam ogłoszenia o najbliższych wolontariatach i naborze osób, które są chętne, aby nieść pomoc. Wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu. Pobierz aplikację i zmieniaj z nami świat na lepsze!


Cześć wolontariusze! Witajcie organizacje! Nazywamy się Dominika, Karolina, Marysia, Antek i Michał. Jesteśmy uczniami wrocławskich liceów i wieloletnimi wolontariuszami. Z tego powodu stworzyliśmy aplikację, będąca mobilną wyszukiwarką wolontariatów. Ma ona na celu łączyć wolontariuszy z organizacjami działającymi społecznie. Odpowiada na potrzeby organizacji tworzących wolontariaty, zapewniając narzędzia do ich koordynowania. Intuicyjna aplikacja ma za zadanie uprzyjemnić niesienie pomocy. Celem naszego projektu jest promowanie idei wolontariatu na jak największą skalę.

W naszej aplikacji będziecie mogli stworzyć własny profil z najważniejszymi informacjami o sobie. Znajdą się tam ogłoszenia o najbliższych wolontariatach i naborze osób, które są chętne, aby nieść pomoc. Wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu. Pobierz aplikację i zmieniaj z nami świat na lepsze!

Dowiedz się więcej:https://linktr.ee/wolontario