X

Zapraszamy na pokaz edukacyjny „Król Lew”

Grudzień to miesiąc pełen magii, ciepła i dobrych uczynków. Przygotowując listę prezentów na ten rok, warto pomyśleć o dzieciach, zwłaszcza tych potrzebujących.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w specjalnym pokazie edukacyjny z serii DZIECI DZIECIOM pt. “Król Lew”, który odbędzie się 5 grudnia w Centrum Sztuki “Impart”.


Spektakl ten to zakończenie projektu edukacyjnego Młodzieżowej Akademii Musicalowej. Ma on wydźwięk szczególny, ponieważ wspiera akcję charytatywną dla dzieci z Tanzanii oraz małych podopiecznych ośrodków pomocy społecznej na Dolnym Śląsku.

 
W trakcie dwóch pokazów – o godzinie 12:30 i 18:30 – będzie można włączyć się w inicjatywę pomocy najmłodszym. Wejście na poranny spektakl – to cegiełka w wysokości 15 zł, natomiast wejście na popołudniowy występ – to wkład o wartości 20 zł.

Ponadto, każdy z przybyłych będzie mógł włączyć się w zbiórkę rzeczy dla dzieci z Tanzanii. Wśród przyniesionych przedmiotów mile widziane będą: książki i gry edukacyjne w języku angielski, puzzle, kredki, kolorowanki oraz inne materiały dydaktyczne. Ważne jednak, by rzeczy te były nieużywane.